Bereid je voor op een show vol verrassingen met Hitspot Met Worst, een unieke voorstelling die de grenzen tussen muziek en culinaire kunst vervaagt. Een afwisselende, humoristische, muzikale en culinaire reis waarin smaakmakers Nederpop All Stars, Pierre Wind en Henk Westbroek alle ingrediënten in huis hebben die samensmelten tot een genot voor de oren én de smaakpapillen! Kom kijken en proef zelf Pierres culinaire creaties!
De Nederpop All Stars zetten de toon met een speelse uitvoering van ‘The Ketchup Song’. Terwijl Henk Westbroek het iconische armdansje voordoet, bereidt topchef Pierre Wind de lekkerste ketchup die je ooit hebt geproefd. Maar dit is nog maar het begin. Zodra de klanken van ‘Strawberry Fields Forever’ klinken, ontkroont Pierre Wind aardbeien en dompelt ze in een verrukkelijke creatie. Henk Westbroek deelt deze lekkernijen persoonlijk uit aan het publiek.
Hitspot Met Worst neemt het publiek mee op een reis waar plezier en ernst elkaar afwisselen. Naast de muzikale hoogstandjes van de Nederpop All Stars, biedt Pierre Wind culinaire verrassingen die je smaakpapillen prikkelen. Van meezingen en dansen tot lachen en proeven, deze show heeft het allemaal op de menukaart staan. Dit is geen gewone show; het is Etertainment!
Geniet van theater waarin lachen en genieten centraal staan. Zing mee met de hits, dans op de vrolijke ritmes en laat je verrassen door de culinaire kunsten van Pierre Wind. Hitspot Met Worst is een voorstelling die je niet wilt missen – een feest voor alle zintuigen!
Bekijk hier een klein voorproefje:
Met:
Pierre Wind en Henk Westbroek
Collin Hoeve: de snelste liedjesschrijver van Nederland (105 nummers in 24 uur tijdens Serious Request). Je zou deze muzikale duizendpoot kunnen kennen van The Voice Of Holland, Holland’s Got Talent of zijn bijdrage bij Humberto, waar hij wekelijks een lied maakte over de onderwerpen van de uitzending.
Sander van Herk: mede-oprichter van Het Goede Doel, bespeelde alle grote en kleine poppodia van Nederland. Naast gitaarvirtuoos is Sander ook producer van menig muzikaal Nederlandstalig talent.
Erik de Nood: heeft een staat van dienst van meer dan 25 jaar als liveperformer en studiomuzikant in de meest uiteenlopende stijlen (o.a. Flamin’ Stars, Hans Dulfer, Postman). Daarnaast is hij mede-oprichter van Popschool Harderwijk.
Luc de Bruin: vormde als drummer twintig jaar lang de motor van de bekende Nederlandse band Alderliefste. Hij is naast drummer en zanger ook de initiatiefnemer van de formatie Nederpop All Stars.
Robert Kramers: – eveneens (ex)-Alderliefste – speelt al zijn hele leven in allerlei verschillende formaties. Daarin treedt Robert niet alleen op als bassist, maar ook als zanger.
Beeld en Geluid: Howard Heckers
Ticketprijs: € 27,50 inclusief fee/transactiekosten én inclusief een pauzedrankje (fris, wijn, pils).
NIEUW: Op veler verzoek gaan we vanaf seizoen 2025-2026 bij vrijwel al onze eigen voorstellingen waar een pauze in zit, een ticket inclusief drankje aanbieden. In de pauze staat dan wijn, pils en fris voor je klaar, zodat je optimaal kunt genieten van de pauze.
Dat betekent dat de ticketprijs voor deze voorstellingen hoger uitvalt dan je van ons gewend bent.