Tom Neven & the Side Effect

za 10 april 2027 | 20.00 uur | Annetje van Puijenbroek Kapel
  • Muziek

Laat je meevoeren door de intieme, akoestische wereld van Tom Neven & the Side Effect. De Brabantse singer-songwriter staat bekend om zijn betoverende, melancholieke songs die fluisteren, raken en verbinden. Verwacht een avond vol warme zang, filmische melodieën, subtiele vioolpartijen en verhalen die recht uit het hart komen.

Na het veelgeprezen debuutalbum Closer en het succesvolle vervolg Soon, gepresenteerd in een uitverkochte zaal van het Chassé Theater is Tom klaar om opnieuw te ontroeren: liedjes van beide albums komen voorbij, maar ook nieuwe muziek en verhalen. Zijn muziek beweegt tussen folk, singer-songwriter en Americana, maar blijft altijd persoonlijk, puur en verrassend dichtbij.

Tom verbindt zijn liedjes met humor en oprechte verhalen, waardoor de zaal voelt als een huiskamer. Of je nu stil luistert, droomt of zachtjes mee neuriet: dit concert omarmt je.

Met lovende kritieken van pers en publiek groeit Tom Neven met zijn band the Side Effect razendsnel uit tot een van de meest bijzondere stemmen in het kleine lied.

In de pers:
Net als met zijn debuutalbum geeft de Brabantse muzikant de concurrentie het nakijken.” (Erwin Zijleman, Krenten uit de Pop)
“Soon is minstens zo beklijvend als Closer.” (Theo Volk, Music that Needs Attention)

Ticketprijs: € 18,50 inclusief fee/transactiekosten.

De kaartverkoop start op dinsdag 12 mei om 14:00 uur.
De speciale voorverkoop voor Sponsoren en Vrienden van Jan van Besouw start op woensdag 6 mei om 10:00 uur. 

Tickets Excl. fee

Prijs: € 17,50