Waarom kan de ene persoon een Madame Jeanette pepertje eten, terwijl de ander zelfs ketchup al heet vindt? Is het gewenning of overgevoeligheid?
Pittig is een pijnprikkel voor je smaakpapillen. Het is een feit dat het aantal smaakpapillen drastisch afneemt naarmate je ouder wordt. Daarom is het belangrijk ze te trainen en scherp te houden.
Cabaretier Rob Scheepers doet dit in zijn nieuwe programma ‘Op z’n scherpst’ – hij prikkelt je humor, zet je op scherp en daagt je uit om de grens van je smaak te verkennen. Bepaal zelf of je het echt pittig vindt, of dat je verwaarloosde smaakpapillen gewoon wat overgevoelig reageren.
Rob Scheepers is inmiddels uitgegroeid tot een bekend gezicht in de cabaretwereld, met vijf avondvullende programma’s op zijn naam en maar liefst zeven nieuwjaarsconferences. In ‘Op z’n scherpst’ weet hij het publiek wederom te verrassen met scherpe humor en een frisse en soms pittige blik op het dagelijks leven. Buiten het theater is Rob ook actief als columnist bij Radio 538 (met ‘De Week in Oneliners’) en het Brabants Dagblad.
Credits:
Regie: Mike Weerts
Beeld: Nicole Minneboo
Kijk voor meer info op: www.robscheepers.com, Instagram, YouTube of Facebook
In de pers:
“Vijftig of niet; Scheepers blijft vlijmscherp. Weerlicht draait al – en nog – een hele poos, maar je krijgt als toehoorder geen moment het idee dat je naar een herhaling van zetten kijkt. Om in Marktplaatstermen te blijven: Scheepers is nog z.g.a.n. en krasvrij.” (Eindhovens Dagblad)
“Met Bekant (red. vorige voorstelling) zet rasverteller Scheepers een evenwichtige cabaretshow neer, met kop en staart, ver voorbij het tonpraten waar hij ooit groot in werd.” (Eindhovens Dagblad)
Over Rob Scheepers:
Naast zijn theaterwerk is Rob bekend van de wekelijkse column ‘De Week in Oneliners’ bij de ochtendshow van Radio 538, de wekelijkse column voor het Brabants Dagblad, deelname aan de tv-reeks ‘Padoem Patsss’(VARA/BNN) en deelname aan het tv-programma ‘Rare Jongens'(NPO).
Ticketprijs: € 24,50 inclusief fee/transactiekosten.