Vandaag openen we het nieuwe seizoen van Koffie & Klassiek. We zijn er trots op dat we Martin Oei opnieuw mogen verwelkomen!
Martin Oei (1996) is een jonge pianist die zijn liefde voor pianomuziek wil delen met nieuwe doelgroepen. Daarom ontwikkelde hij in 2020 de voorstelling ‘Tom & Jerry in de Tuin der Lusten’ met bijzonder beeldmateriaal over het het leven van Franz Liszt.
Hij kiest vaak voor de Romantiek: zijn lievelingscomponisten zijn Chopin, Liszt, Schubert en Rachmaninov. Martin speelt graag op historische instrumenten zoals fortepiano’s en Franse vleugels van het merk Erard. Hij heeft een eigen serie Pianofeesten in het Koninklijk Concertgebouw, waar hij op zijn 16de zijn eerste solo recital gaf.
Hij begon op zijn negende met piano spelen, een jaar later nam de Young Musicians Academy van Fontys Conservatorium hem aan. Vanaf dat moment heeft vakdocente Jelena Bazova hem pianoles gegeven. In 2015 startte Martin bij Martyn van der Hoek (winnaar eerste Liszt concours) van het Utrechts Conservatorium, vervolgens kreeg hij les van Henri Kelder. Hij haalde in 2018 zijn Bachelor diploma en in 2020 zijn Master diploma, beide cum laude!

Programma:
Martin selecteert een paar mooie werken van zijn programma ‘Reis door de Russische pianoschool van Balakirev tot Stravinsky’, dat hij ook in Het Concertgebouw zal spelen deze maand!
Tijdschema:
Wist je dat:
Ticketprijs: € 16,- inclusief fee/transactiekosten.