Fotografiecafé | Tony Vingerhoets

do 13 november 2025 | 20.00 uur | Solvid Foundation Theaterzaal
  • Fotografiecafé

De kaartverkoop start op dinsdag 13 mei om 10:00 uur.

De speciale voorverkoop voor Sponsoren en Vrienden van Jan van Besouw start op dinsdag 6 mei om 10:00 uur. 

Tony Vingerhoets geeft een interessante lezing over Industriële Nachtfotografie!

Tony Vingerhoets is een ervaren internationale fotograaf die naast architectuur bekend staat om zijn spectaculaire industriële nachtfoto’s die hij voornamelijk schiet in Port of Antwerp. De afgelopen zes jaar heeft hij een unieke, uitgebreide portfolio opgebouwd met twilight- en nachtfoto’s van container terminals, petrochemische installaties, rangeerterreinen enz. Op een boeiende manier vertelt hij over z’n avontuurlijke ontdekkingstocht in het 220 vierkante kilometer gebied. Ook legt hij uit op welke manier hij er fotografeert, met welke gear en hoe hij z’n foto’s bewerkt om tot een perfecte lichtbalans te komen in deze nachtfoto’s. Deze lezing is een unieke ervaring en een echte aanrader!

Het fotografiecafé is interactief, je kunt dus zeker ook vragen stellen aan de gastspreker over gebruikte techniek, tips & tricks, etc.!

Ticketprijs: € 7,- inclusief fee/transactiekosten.

Profiteer van extra voordeel en kies voor een abonnement! Je betaalt dan voor 4 x fotografiecafé de speciale prijs van € 24,- in plaats van € 28,-! Klik HIER om dit te bestellen! Het abonnement is vanaf 24 april 10:00 uur verkrijgbaar.

Tickets Excl. fee

Prijs: € 6,00

Privacy Verklaring

Wanneer u onze privacyverklaring wil inzien klik dan hier beneden:

PRIVACY VERKLARING